Благодійний Бал Rotary Club Kyiv Multinational

В суботу 7-го червня відбудеться Щорічний Літній Нічний Благодійний Бал (Midsummer Night’s Charity Ball) у ресторані Олвія у приміщенні готель «Либідь» з організованний  Rotary Club Kyiv Multinational. Бал починається о 18:30. В програму включені вишукані страви, жива музика, танці, і велика кількість різноманітних виступів. Бал присвяченний на збір коштів для одних із проектів:закупівлі нового обладнання, конче необхідного дитячій лікарні у місті Іванків Київської області, що розташований на межі Чорнобильської зони.

Присутні на балі будуть голова представництва авіакомпанії «Адріа», Керівний склад компанії «Везувіо Піца» голова відділу «Глобал Лоджик», представники банку Аваль,  голова голландської фірми «Грімко», представник всесвітньої компанії Hasbro, юридичних компаній, співробітники Організації Об’єднаних Націй, генеральний менеджер компанії «Віннер Форд» в Україні.

Якщо Ви не дуже знайомі з Rotary International, дозвольте мені використати цю нагоду і познайомити Вас з унікальністю нашого приватного клубу.

Rotary Club Kyiv Multinational об’єднує як людей, що тимчасово проживають і працюють в Україні, так і місцевих професіоналів. Клуб отримав свою Хартію 19-го червня 2006 року і з тої пори ми спрямовуємо наші зусилля на допомогу дітям, наскільки це потрібно і можливо.

Источник: Izum.ua

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html