Клиника «Оксфорд Медикал Черновцы»

Адрес: Черновцы, , площадь Независимости 121 а
Работает:
8.00-20.00

Отзывы

963 24 января 2018, 21:05 #
Был приятно удивлен квалификацией и сервисом. Срочно искал терапевта, но так чтобы быстро приняли, сдать некоторые анализы. Попал к врачу Татьяне Заболотной, симпатичная и грамотная блондинка. Свои вопросы я решил, врачу и клинике спасибо.
ValentinLakus 12 марта 2017, 13:54 #
"Не шукайте собі болячок, а займіться сексом"/Візнюк В.В./ Звернувся в Оксфорд Медікал до уролога Візнюка В.В. з болями в паху, болісним сечоспусканням та субфебрильною температурою. Аналізи сечі, крові та Узд були в нормі, що говорило про в'ялопротікаючу форму хвороби. Візнюк байдуже вислухав мене, глянув у анализи й сказав, що я здоровий, просто шукаю собі болячки, й мені потрібно зайнятися сексом, а також попити заспокійливе. Ніяких додаткових обстежень пан Візнюк мені не призначив, на моє запитання "чи потрібно здати мазок чи ще щось" Візнюк відповів "як хочете". Втім, він запропонував схему лікування за 550 гр., котрі треба сплатити на рецепшені - я звісно ж відмовився від тієї "схеми" оскільки Візнюк не поставив мені діагноз, а визнав здоровим. Тобто, звернувшись за допомогою до лікаря Оксфорд Медікал, я допомоги не отримав, а зіткнувся з хамством, байдужістю та Лікар просто не зацікавлений в своїй роботі, не хоче працювати над пацієнтом, а намагається якомога швидше позбутися хворого, визнати його здоровим та випровадити за двері, щоб зайнятися своїми справами. Далі я пішов до уролога у поліклініку по місці прописки, там мені призначили ряд додаткових аналізів та діагностували хронічний простатит...тривале лікування кількома антибіотиками.
mobil 26 октября 2016, 13:05 #
Нам повезло найти здесь отличного лора Николай Ивановича. Лечение быстрое.После его лечения прошло больше месяца, повторов не было, как это случалось ранее.
solovat 25 апреля 2016, 17:37 #
+2
Тепер вже приємно отримувати результат від лікування за свої чималі гроші, бо мало залишилося лікарів, які здатні лікувати. Одна з таких це Палагнюк Вероніка Іванівна. Хоч і молода, але роботу свою знає. Раджу тим, хто шукає фахівця.
zippozippo 25 февраля 2016, 15:12 #
Хочу залишити свій відгук про дерматолога Ірину Мороз. Проблема, з якою звернувся, дуже неприємна, часу на лікування витрачено багато. Вона призначила таке лікування, при якому за пару місяців все пройшло. Лікар тлумачний, ставлення пристойне. Не пошкодував, що звернувся в цю клініку.
Смотреть все отзывы

Клиника «Оксфорд Медикал Черновцы» - информация о клинике «Оксфорд Медикал Черновцы» на портале IZUM.ua. Полное описание клиники «Оксфорд Медикал Черновцы»: перечень услуг и режим работы клиники, обследования и анализы, актуальные цены и адрес клиники «Оксфорд Медикал Черновцы», а так же другая полезная информация о клинике «Оксфорд Медикал Черновцы».

 

 

 

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html