Сон, секс та спорт після мамопластики

загальний і пластичний хірург хірургічного центру «СІТІ ДОКТОР»

Олександр Романович Бебих

 

Хірургічний центр CitiDoctor надає повний цикл послуг з пластичної хірургії, найпопулярнішою із яких досі залишається мамопластика. Якщо ви вже прочитали безліч статей про те, як підготуватися до такої операції, то ми вирішили надати вам матеріал стосовно того, що ж робити після того, як славетна мрія втілена і як повернутися до звичного стилю життя?

Перші години після операції в CitiDoctor проходять по протоколу Fast Track: рання активізація та швидке повернення пацієнта до зручного та активного життя.

Перший тиждень пацієнтка носить тейпи та компресійну білизну. Далі лише компресійну білизну протягом 6 тижнів постійно та ще 6 тижнів тільки під час сну.

 

Бебих О.Р. - Сон, секс та спорт після мамопластики.jpg

Отже, 3 правила щодо післяопераційного періоду

  1. Сон: важливо перші 8 тижнів спати лише на спині, щоб не збільшувати тиск на імпланти та навколишні м’які тканини при лежанні на боках чи на животі. В подальшому можна на боках.
  2. Секс: не раніше ніж через 3 тижні, без стискання грудей і в компресійній білизні. Щадний період – перших 4 місяці.
  3. Спорт: рання активізація та вертикалізація лише на користь. В компресійній білизні рухи дозволяються усі, що не обмежуються болем в перший місяць. В подальшому, протягом наступних 3 місяців, дозволяється фітнес та вправи без обтяжувачів.

Обмеження  фізичного навантаження на верхній плечовий пояс протягом першого місяця, наступних 3 місяці дозволяється фітнес без гантелей та вправ на тренажерах.

Насправді жінок переповнює ейфорія та щастя, і весь реабілітаційний період проходить на одному диханні та лише з позитивними емоціями. Адже бажані форми отримані, а процес реабілітації в CitiDoctor – найшвидший на сьогодні, що існує у світі.

Логотип.png

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

 

Задать вопрос.png

Задайте питання лікарям і отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.com.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

 

 

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html