04.06.2019 - 30.06.2019

Вірус папіломи людини Опубликовано: 03.06.19 в 13:33

Рейтинг: 9. Проголосовало 44 человека
Место проведения: «СІТІ ДОКТОР»
Я приму участие

акушер-гінеколог хірургічного центру «СІТІ ДОКТОР»
Мітрінюк Наталія Федоровна

 

Мітрінюк Н.Ф. - Вірус папіломи людини.jpg

Вірус папіломи людини (ВПЛ) – це захворювання, що передається статевим шляхом. За міжнародними даними, близько 80-90% сексуально активних людей є інфікованими ним. На сьогодні відомо більше ніж 100 типів вірусу, 14 з яких мають високу онкогенну активність. ВПЛ може бути причиною декількох видів раку, косметичних дефектів, а може роками бути в організмі людини і ніяк не проявлятися.

За даними вчених, у 90% заражених до 25 років вірус зникає впродовж 2 років. Проте наш організм не може виробити стійкий імунітет одразу до всіх 100 типів вірусу, тому є ймовірність повторного зараження.

На даний час у світі активно пропагандується та застосовується вакцинація від ВПЛ, зокрема від його найнебезпечніших для організму людини типів, в деяких країнах ця вакцина входить в графік ОБОВЯЗКОВИХ щеплень.

В хірургічному центрі CitiDoctor проводиться вакцинація від вірусу препаратом Церварикс (зареєстрований наказом 511-Адм МОЗ від 27.09.2007 р.), країна-виробник – Бельгія. Вакцинація проводиться дівчаткам від 9 до 14 років, які не живуть статевим життям, по дводозованому графіку – дві дози по 0.5 мл 0.5 і 13 місяців, від 15 років тридозовий графік – три дози по 0.5 мл 0, 1, 6 місяців.

Пам’ятайте, що своєчасна профілактика є попередженням багатьох захворювань та дозволить вам бути у безпеці до виникнення необхідності звертатися до лікаря з діагнозом чи неприємними симптомами. Приходьте до спеціаліста у гарному здоров’ї та підтримуйте своє тіло у формі для внутрішньої краси та впевненості у собі. Будьте відповідальними за себе та своїх дітей!

Логотип.png

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Лицарі хірургії: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задать вопрос.png

Задайте питання лікарям і отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85


Следите за событиями Киева? Подпишитесь на рассылку IZUM.ua!
Комментарии к событию "Вірус папіломи людини"
Добавить комментарий

 

 

 

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html