26.11.2019 - 31.12.2019

Бізнес-досягнення клініки «АЙЛАЗ» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019» Опубликовано: 25.11.19 в 09:27

Рейтинг: 9. Проголосовало 49 человек
Место проведения: АЙЛАЗ
Я приму участие

Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» отримала престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет та високі фінансові результати діяльності. Досягнення нашої компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.

 

az.jpg

 

Ми пишаємось тим, що є передовими представниками розвитку офтальмологічної медицини в Україні та проводжуємо займати лідерські позиції за багатьма критеріями. Цього року наші результати оголосив Національний бізнес-рейтинг, проаналізувавши показники внеску 329 783 українських підприємств у державний бюджет.

Починаючи с 2000-х років офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» надає послуги з діагностики та лікування зору в Україні пацієнтам будь-якого віку та широкого спектра діагнозів. Ми не відмовляємось від складних випадків і завжди готові надати кваліфіковану та сучасну допомогу тим, хто цього потребує. Партнерська база з хірургічним центром CitiDoctor дозволяє нам функціонувати 24/7/365 та забезпечувати пацієнтів комфортними кімнатами перебування та наявністю власної лабораторії. Це дозволяє заощаджувати ваш час та максимально швидко та точно розпочинати своєчасне лікування.

 

 

Як зазначає директор офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» Авер’янова Оксана Сергіївна: «Нагорода Лідер галузі 2019 це ще одне підтвердження того, що ми проводжуємо розвиватись та перемагати, рухатись та створювати, допомагати та надихати. Ми вдячні колективу, що стабільно робить це реальністю для нас та наших пацієнтів. Ми досягли цього разом!»

Нагадаємо, що національний бізнес-рейтинг в Україні вже 15 років аналізує роботу підприємств і відзначає нагородами тих, хто займає високі місця в галузевих рейтингах. Це фінансово стійкі, сумлінні компанії, драйвери розвитку своїх галузей і економіки країни в цілому. Пишаємось бути у їх числі! Тільки вперед!

 

ds.png

 

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

zz.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01


Следите за событиями Киева? Подпишитесь на рассылку IZUM.ua!
Комментарии к событию "Бізнес-досягнення клініки «АЙЛАЗ» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019»"
Добавить комментарий

 

 

 

 

 

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html