Вперше в Україні пройшов показ екошуб

Рейтинг: 8. Проголосовало 16 человек

19 листопада, у Києві, в галереї Я. Гретера, що у ТЦ «Космополіт», вперше в Україні відбувся показ шуб зi штучного хутра.

Захід пройшов в рамках руху за права тварин в Україні.

Метою заходу було показати споживачам, що існує чудова етична альтернатива зимового одягу. Щоб мати гарний вигляд – не потрібно вбивати!

Моделі пройшлися по подіуму в шубах вітчизняного виробництва під гарну музику та відео щасливих тварин у природному середовищі.


Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб Вперше в Україні пройшов показ екошуб
Рубрика:  шопинг
В закладки Google Опубликовать в Facebook Опубликовать в Twitter Опубликовать в VKontakte
Комментарии к галерее "Вперше в Україні пройшов показ екошуб"
Добавить комментарий

Вперше в Україні пройшов показ екошуб

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html