Як стиль змінює життя: Тетяна Дудко

dudu3.JPG

З чого почався твій шлях до професії стиліста?

Я читала мотиваційну книгу, де йшлося про призначення. І там була цікава думка, якщо ти не знаєш, в чому твоє призначення, то зверни увагу, за чим до тебе звертаються люди найбільше, в чому їм потрібна твоя порада. Я зрозуміла, що в мене дуже часто питають щось з приводу стилю та одягу. Хоча тоді я зовсім не виглядала як експерт у цій сфері. Я завжди робила цікаві мікси, луки. Проте у мене не було грошей, щоб купувати собі увесь одяг, який я хочу. І якщо навіть у тій ситуації людям була цікава моя думка, то значить - це моє. Тому я вирішила рухатись у цьому напрямку.

Кажуть, що щастя - це задоволення з сенсом. Я усвідомлюю, що стиліст - це та робота, яка несе велику користь іншим людям. Я допомагаю змінювати не тільки стиль, а й життя. Відкриваю людям нове бачення себе і допомагаю їм полюбити себе.

dudu.jpg

Де ти навчалась?

Я моніторила багато шкіл, які б дали змогу стати професійним стилістом. Мені тоді подобалась Маргарита Мурадова у Києві та Ніка Гук у Львові. Я в прямому сенсі почала вивчати цю сферу. Дивилась багато тематичних відео на Youtube, передивлялась модні покази, відстежувала нові колекції. Я записалась на курси у Львові, потім пройшла ще онлайн-курси. Отримала диплом. І виявилось, що кроки, які дали мені на курсі, сходились з тими, які я інтуїтивно записала в блокнот до початку навчання. Я була здивована, наскільки відчула цю професію.

 

Як ти вважаєш, чому в наші часи важливо розумітися на стилі?

По-перше, для впевненості в собі. Ми дивимось на інстаграм-блогерів, відомих людей, моделей в глянцевих виданнях, бачимо круту картинку і хочемо виглядати так само. Всі ми тяжіємо до прекрасного. До того ж, відчуття стилю торкається не лише одягу. Його необхідно постійно розвивати. Це стосується людей, якими ти себе оточуєш, інтер’єрів, які тобі подобаються. Стиль – це загальне сприйняття світу.

 taniastyle.JPG

Які помилки люди найчастіше допускають у стилі?

Це індивідуальне питання, відповідь на яке буде залежати від людини, про яку йде мова. Якщо говорити взагалі, то часто те, як ми виглядаємо і хочемо виглядати – це дві дуже різні картинки. Здається, що нам далеко до ідеалу. Але насправді, необхідно трошки скорегувати колір волосся або фігуру. Ми занадто прискіпливі до себе. Постійно комплексуємо і, наприклад, вважаємо, що яскраві кольори – не для нас, а для інших харизматичних і впевнених в собі людей. Або для довжини міні треба мати ідеальні ноги. Ми боїмося просто жити і експериментувати. 

 dudutania.JPG

В чому саме полягає твоя робота як стиліста? Більшість дівчат думають, що зараз ти прийдеш і будеш вимагати все викинути:)

Моя задача не викидати, а навпаки, допомагати робити гардероб функціональним і з максимальною комбінаторикою. Моє завдання показати людині, що їй не потрібно обтяжувати себе одягом, немає потреби купувати мільйон речей, щоб виглядати круто. Я для того,  щоб показати людині, яка вона – красива і стильна. І та кількість речей, якою вона захаращує свою шафу, тільки ускладнює життя, а не спрощує. Моя робота складається з багатьох етапів. Вона буває консультаційного характеру, коли людині необхідна думка професіонала. Я роблю розбір гардеробу, допомагаю на шопінгу вибрати потрібні моделі, знайти необхідний одяг. Я володію великою кількістю інформації щодо різних магазинів, шоурумів. Мої клієнти показують мені свій wishlist, можливо, щось вони давно шукають, але не знають де знайти, а я підказую. Тобто я економлю людині час. Але найважливіше те, що я допомагаю повірити в себе, відчути себе красивою, побачити, що життя - легке. І одяг, стиль – це спосіб сказати оточенню те, що ти хочеш. Я допомагаю людям змінювати життя. Адже, коли людина змінює свій стиль, її життя починає також змінюватись.

 dudu6.JPG

В нашому суспільстві існує думка, що стиліст - це дорого. Чи це так?

У людей є така установка, що стилісти для зірок, телевізійних проектів. І тому багато хто вважає, що персональний стиліст – це дорого. Разову роботу зі стилістом може дозволити собі кожна людина з середнім доходом. Шопінг-супровід і постійна співпраця зі стилістом – звичайно, потребує певних вкладень щоразу. Проте стилістів з кожним роком стає все більше і потреба в роботі з нами також виникає у все більшої кількості людей.

 

З чого ти рекомендуєш почати пошук власного стилю?

Треба проаналізувати, що власне тобі подобається. Які картинки ти зберігаєш у своєму телефоні. Все починається з натхнення. Від чого тебе пре. Зможеш ти сам цей пазл скласти, або тобі необхідна допомога професіонала – це вже інша історія. Однак, починати необхідно з себе.

 dudu1.JPG

Чому часто повна шафа, але носити нічого?

Тому що люди – максималісти. Вони думають: краще більше, ніж немає нічого надіти. Хоча і в тому, і в тому випадку результат - однаковий. Часто обираються неправильні речі, робляться емоційні покупки. Виходить гора речей, які складно скомбінувати. І навіть, коли щось докупляємо, то не аналізуємо, що вже є в шафі.

taniadudu.jpg

Профіль стиліста в Інстаграм: https://www.instagram.com/tania_dudu/

 

Які правила успішного шопінгу?

На шопінг необхідно йти з натхненням, хорошим настроєм, холодною головою і шопінг-листом, списком улюблених брендів, де ти знаєш, що знайдеш те, що треба. У одного бренду – це кльові джинси, в іншого – гарна сукня. Тобто на шопінг не потрібно витрачати забагато енергії.

 dudu4.jpg

Порадь кілька трендів-2019, які будуть личити всім.

Багатьом дівчатам будуть личити тренди, які надають жіночності:

trend2019.jpg

  1. Нюдовий totall look.
  2. Лляний брючний костюм. Підійде кожній дівчині, важливо лише вибрати правильну модель.
  3. Біла сукня (в‘язана, лляна, мереживна) на будь-який смак!
  4. Блуза з об‘ємними рукавами. Жіночно та дуже красиво.
  5. Білизняний стиль - це може бути як сукня, так і топ! Стильним буде поєднання з грубуватими жакетами чи джинсами.
  6. Strappy sandals - одна із найпривабливіших моделей літнього взуття для жінок!
  7. Солом‘яні деталі. Сумка, пояс, сережки.
  8. Micro bag. Інколи варто забути про «великі торби» і дозволити собі сумочку для помади та телефону.

 dudu2.JPG

Інтерв’ювала: Юлія Ратієва.

Фото: з архіву Тетяни Дудко

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html