Вибір є!

Магія ранкового душу дарує відчуття свіжості і комфорту, а зберегти її протягом дня допомагає вкрай необхідний засіб особистої гігієни – дезодорант. Але триклозан і солі алюмінію, які є у складі звичайних антиперспіратнів, хоч і борються з неприємним запахом – завдають шкоди нашому здоров’ю, закупорюючи пори і порушуючи звичайний процес терморегуляції організму.

 

mladna_morning.jpg

 

Натуральні дезодоранти «Ранкова свіжість» і «Трояндова соната» від Младни – безпечна і ефективна альтернатива антиперспірантам, яка максимально природно захищає ніжні ділянки шкіри від появи неприємного запаху. Формула дезодорантів збагачена екстрактом алое вера, який відмінно знімає запалення і подразнення, гліцерином і Д-пантенолом для пом’якшення і зволоження шкіри, а також – гідролатами і натуральними ефірними оліями, що не лише стримують ріст бактерій, а й залишають шлейф витонченого аромату на тілі.

 

mladna_deo.jpg

 

Натуральні дезодоранти від Младни це найкращий засіб особистої гігієни для тих, хто піклується про своє здоров'я і прагне почуватися впевнено у будь-якій ситуації. 

 

Адреси магазинів «Младна»:ТЦ «Васильківський», вул. Васильківська, 37-а 

На виході зі станції метро «Васильківська»

(067) 929-72-56, (095) 730-93-49ТЦ «InSilver», вул. Срібнокольська, 3-г, 1 поверх

Ст. м. «Позняки»

(068) 558-04-50ТЦ «Апрель», пр-т. Леся Курбаса, 19-а, 2 поверх

mladna 10 ноября 2015, 04:57 #
Радимо познайомитись з нашою продукцією. Якщо Ви протягом тривалого часу користувалися класичними антиперспірантами, то спочатку, відмова від них і перехід на натуральний засіб може викликати дещо незвичний дискомфорт, який минає, адже шкіра дуже швидко адаптовується під натуральні дезодоранти. А якщо подумати, наскільки це краще для здоров'я, то всі вагання і сумніви можна сміливо відкинути.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html