Український коробочний сервіс UAbox створив еко-коробку

Український коробочний сервіс UAbox  та блогер Ліза Краснова  представляють еко-ініціативу, яка дозволить вам не тільки зберегти дерево але й отримати знижку у 15% на коробку UAbox жовтень.UAbox пропонує обрати екологію. Обрати красивіше та чистіше довкілля. Більше зелених дерев навколо. Більше чистого неба та радості.

Починаючи з коробки «UAbox жовтень» компанія надає можливість обрати варіант пакування ваших косметичних засобів.

Стандарта комплектація передбачає пакування засобів у фірмову коробку з білого твердого картону, а потім у ще одну, так звану, транспортну коробку. Безумовно, фірмова коробка  з візерунком виконаним на кшталт українського орнаменту та на магнітному замку – красива. Це було визнано  багатьма дівчатами і UAbox отримав масу схвальних відгуків.

 

IMG_7141.jpg

стандартна коробка UAbox

 

Разом з тим, транспортна  коробка теж виготовляється на замовлення UAbox з цупкого картону і прикрашається фірмовою наліпкою з логотипом UAbox та наліпкою «Made in Ukraine». Проте, транспортна коробка виготовляється з бурого картону, який у свою чергу, виготовляється при повторному використанні целюлози. Тобто, для виготовлення транспортної коробки не пиляють дерев.

 

4250_big.jpg

Новинка! Eко-UAboxСаме тому UAbox пропонує з метою піклування про довкілля, подумати щодо відмови від коробки з білого картону на користь отримання своїх косметичних засобів лише у транспортній коробці.

Це дасть змогу заощадити  весь той «білий» картон, для виготовлення якого використовується цільна деревина.

Враховуючи, що вартість виготовлення коробки з бурого картону у  декілька разів дешевше ніж виготовлення білого картону, UAbox пропонує знижку у 15% або 25 грн при кожному замовленні.

 

876h.jpgТобто, замовлення чудової  коробки “UAbox жовтень» може коштувати 170 грн або 145 грн.

На Ваш вибір.

Наповнення коробки, тобто  косметичних засобів, в жодному  разі не змінюється. Окремими аргументами на користь вибору еко-коробки, окрім вартості, є економія місця вдома. Ваші родини будуть вдячні вам за це :)


Цікава ініціатива, яка народилась за сприяння бьюті-блогера Лізи Краснової.

Обрати свою коробку UAbox ви можете тут http://uabox.com.ua/

І наголошуємо – Радійте  життю. Насолоджуйтесь UAbox.

 

 

Читать также

alisalisa 12 ноября 2014, 18:58 #
Никогда не пользовалась коробочным сервисом, но видела много рекламы в интернете. А у этой компании оказывается еще и эко-упаковка, что становится приятно вдвойне. Вот с этого коробочного сервиса пожалуй и начну свое знакомство.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html