Таємниці жіночих рук

Красиві, доглянуті руки – візитівка кожної жінки, яка з легкістю видає її вік, соціальний статус та рід занять. Весняний авітаміноз, домашні клопоти, постійний контакт з миючими засобами чи просто порання на грядках і клумбах частенько перетворює ніжні пальчики й долоні панянок у загрубілі руки з сухістю і неохайними нігтями.

 

109433_medium.jpg

 

Аби повернути естетику рукам, а нігтям здоровий вигляд потрібно зовсім небагато – трішечки уваги і піклування про себе плюс «правильна» косметика, яка містить натуральні інгредієнти. Серед асортименту косметичних засобів від Младни є чудовий зволожувальний крем для рук і тіла ручної роботи, який творить справжні дива. Його особлива формула включає ефірні олії та природні екстракти, які захищають шкіру від сухості і подразнень, відновлюють її еластичність і мають живильну дію.

 

_________________4e9f143eaecc5.jpg

 

Про кутикулу і міцність нігтів прекрасно турбується олія для кутикули, шкіри рук та ніг, яка освіжає, пом'якшує і утримує вологу шкіри. А ще це прекрасна дезінфекція при порізах чи укусах комах і профілактика грибкових захворювань.

 

Адреси магазинів «Младна»:ТЦ «Васильківський», вул. Васильківська, 37-а 

На виході зі станції метро «Васильківська»

(067) 929-72-56, (095) 730-93-49ТЦ «InSilver», вул. Срібнокольська, 3-г, 1 поверх

Ст. м. «Позняки»

(068) 558-04-50ТЦ «Апрель», пр-т. Леся Курбаса, 19-а, 2 поверх

mladna 10 ноября 2015, 04:42 #
Справді, за жіночими руками потрібно ретельно доглядати. Цього потребує і шкіра рук, і кутикула, і за нігтьова пластина. Тому дуже добре, коли косметичний засіб має комплексну дію, наприклад, захисну і антисептичну.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html