"Швидка допомога" й природний порятунок

Літнє тепло і яскраве сонечко пробуджує у кожному з нас нестримне бажання єднання з природою – ми залюбки вирушаємо на пікнік у ліс, прогулянку до парку чи засмагати біля річки.  Але містянам не завжди вдається адаптуватися до такого відпочинку і як наслідок – укуси комах, опіки шкіри чи алергічний свербіж від контакту з рослинами затьмарюють позитивні емоції від релаксу. Швидко подолати наслідки такого «спілкування» з природою допоможе натуральний бальзам ручної роботи «7 трав» від Младна.

 1111_1.jpg

Серед розмаїття інших косметичних продуктів він вирізняється унікальним складом – ефективним сполученням натуральних екстрактів, ефірних олій і масел. Діючи як препарат місцевого призначення бальзам чудово нейтралізує зуд від укусів комах чи реакції рослин, загоює опіки. Маючи антисептичні властивості відмінно дезінфікує поранення, пришвидшуючи регенерацію шкіри.

 

_________________543e33cf754d1.jpg

 

До того ж, бальзам «7 трав» – це справжній порятунок для тих, хто страждає він нервового напруження і головного болю. А ще – чудовий помічник у боротьбі з вірусами і простудами, який полегшує дихання і скорочує перебіг захворювання.

 

Адреси магазинів «Младна»:ТЦ «Васильківський», вул. Васильківська, 37-а 

На виході зі станції метро «Васильківська»

(067) 929-72-56, (095) 730-93-49ТЦ «InSilver», вул. Срібнокольська, 3-г, 1 поверх

Ст. м. «Позняки»

(068) 558-04-50

 

mladna 10 ноября 2015, 04:38 #
Для цього радимо для початку нанести продукт на шкіру на внутрішньому боці зап'ястя чи ліктя і поспостерігати за реакцією наступні 24 години. У разі виникнення гіпермії, свербежу чи висипань, звісно, користуватися косметичним засобом не варто. Якщо реакція відсутня, значить у вас немає несприйняття жодного натурального компоненту з обраного продукту.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html