Ой, коси, коси ви мої…

Доглянуте, здорове, блискуче волосся здавна вважають символом краси і жіночності. Та навіть якщо природа не наділила вас таким багатством, або ж ваше волосся потерпає від фарбувань, завивок, гарячої укладки, виправити ситуацію і наповнити його життєдайною енергією допоможуть натуральні шампуневі мила ручної роботи від Младни.

kfqv.png

Кожне наше мило містить особливий природній інгредієнт – кокосове масло, яке є запорукою міцного і сяючого волосся. Щільна структура кокосового масла перешкоджає втратам структурного білка, який є основним будівельним матеріалом кожної волосинки, сприяє зміцненню пасом і живить волосся по свій довжині.

кокос.png

Серед нашого асортименту є мила для кожного типу волосся і його потреб. Наприклад, для сухого й ламкого підійде шампуневе мило «Кокос», для стомленого й тьмяного – «Малахіт» з молочною сироваткою, для волосся, що швидко втрачає свіжий вигляд – «Розмарин», яке окрім чудового очищення ще й нормалізує роботу сальних залоз, а позбутися лупи і відновити красу волосся допоможе мило «Відродження».

 

Адреси магазинів «Младна»:ТЦ «Васильківський», вул. Васильківська, 37-а 

На виході зі станції метро «Васильківська»

(067) 929-72-56, (095) 730-93-49ТЦ «InSilver», вул. Срібнокольська, 3-г, 1 поверх

Ст. м. «Позняки»

(068) 558-04-50ТЦ «Апрель», пр-т. Леся Курбаса, 19-а, 2 поверх

mladna 10 ноября 2015, 04:47 #
Завітайте до затишних крамничок "Младна" і наші консультанти допоможуть Вам підібрати шампуневе мило відповідно до Вашого типу волосся і його потреб.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html