Фестивальні вихідні Casual Friday

"Купуй своє" став колись першим фестивалем Casual Friday. Ранкова Контрактова в незвичному антуражі, запах кави та несамовите хвилювання стали для нас символом доленосних змін: з відвідувачів ми перетворилися на учасників.

 

 

 

Минулими вихідними Casual Fridaу вже втретє смакували вранішню каву, споглядаючи гру променів сонця на бруківці середмістя. Проте фестиваль, який став частиною нашої повсякденності, не перестав знаменувати для нас маленьке яскраве свято.

 

Цього разу на фестивалі ми представили результат тривалої роботи: постійні покупці і нові друзі радо приміряли нові моделі, на які надихнули мрії про затишну городську осінь. До смаку відвідувачам припали трикотажні сукні, колір яких вабить глибиною та витонченістю, елегантні спідниці, що підкреслюють жіночу красу та сексуальність, стильні жакети, що додають серйозності улюбленим джинсам.

 

Цього разу "в пошуках "Made in Ukraine" приніс нам немало приємних миттєвостей:     дівчата, які з захватом міряли усі сукні, обираючи "ту саму", клієнти, які приходили спеціально для того, щоб придбати вподобані речі чи дізнатися про новинки, мініатюрні красуні, які, потрапивши на фестиваль випадково, закохувалися у наші вироби, що натякають на їх внутрішню силу та пристрасть, неповторні в своїй дитячій серйозності школярки, які обирали наші моделі для першого дня в новій школі.
Минулі вихідні зробили нас ближчими до наших клієнтів і по-новому відкрили нас одне одному. Вже за місяць ми знов відчуватимемо прохолоду вітру та тепло кави, розвішуючи сукні в будиночку на Контрактовій. І знов із хвилюванням, що, напевне, не зникне ніколи, чекатимемо на зустріч з тими, для кого ми створюємо наші сукні з п'ятничним настроєм.
Galaa 07 сентября 2015, 10:04 #
Мені подобається девіз "Купуй своє", і я б з радістю відвідала такий фестиваль, оскільки дуже люблю заходи такого плану, на яких можна придбати цікаві оригінальні речі за помірними цінами.
Читать все комментарии

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html