19 травня на кіностудії FILM.UA відбувся перший фестиваль Fashion Film Festival Kyiv

Кінопрограму фестивалю складали роботи – фіналісти Конкурсної програми фестивалю Fashion Film Festival Kyiv 2018, кращі fashion-фільми Berlin Fashion Film Festival 2017 та ретроспектива кращих українських fashion-фільмів за версією конкурсу Fashion Move On 2016.

 KZO_6649.jpg

 

На воркшопі режисери Ярема Малащук та Роман Хімей (Yarema&Himey), дизайнер Іван Фролов (FROLOV) та Ольга Жижко розказали про роботу над fashion-фільмами, створеними для бренду  FROLOV.

 

Лекція відомого фотографа Соні Плакидюк була присвячена інструментам, які допоможуть створити ідеальні fashion-сторі.

 

Спеціально запрошені організаторами фестивалю члени міжнародного журі конкусу – співзасновник Berlin Fashion Film Festival Нікколо Монтанарі (Велика Британія) та режисер fashion-фільмів Бенджамін Серуссі (Франція) – взяли участь у Publik talk про світові актуальні тенденції у створенні відеоконтенту, зростання впливу відеоконтенту на інформаційний простір, про важливість створення fashion-фільмів для успіху дизайнерського бренду. Модератором творчої дискусії виступила співзасновник та креативний продюсер Red Glass production Яна Алтухова.  

 

2018.05.19_FFFK-85.jpg

 

В рамках Fashion Film Festival Kyiv в Україні відбулась прем’єра повнометражної документальної стічки We Margiela. Фільм розповідає про створення бренду Maison Martin Margiela, загадкову особистість Мартіна Маржели та відкриває творчі таємниці роботи у всесвітньо відомому бренді. У документальній стрічці взяли участь члени команди бренду, перші моделі та клієнти Maison Margiela (назва змінена з 2015 року). Однак за весь фільм жодного разу глядач, у повній відповідності до філософії бренду, не побачив обличчя самого Мартіна Маржели.

 

2018.05.19_FFFK-165.jpg

 

Заключною подією фестивалю стала Церемонія нагородження переможців Конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv 2018. Загалом до участі у конкурсі було подано 71 роботу, серед яких журі обрало 14 фіналістів. Три найкращі фільми отримали такі призи:

Best production та грант на 30 000 гривень від компанії Patriot Rental:

- FROLOV SPRING 2018 TEASER / Ярема Малащук, Роман Хімей

Best fashion story та грант на 30 000 гривень від компанії FILM.UA:

- PERSONA / Chereshnya

Best fashion film та гран-прі Конкурсу 50 000 гривень. Також переможцю було вручено спеціальний приз від генерального партнера фестивалю – інтернет-супермаркету ROZETKA.ua:

- Grisha's Guide / Jordan Blady

Читать также

Добавить комментарий
Оценить статью:

 

google-site-verification: googleccb7f7df7e1ba7c7.html